Bolí Vás záda? Není zatím stres ?  Zde je odkaz na rozhovor s rehabilitačním lékařem Vítězslavem Hradilem

 https://www.rozhlas.cz/radiozurnal/host/_zprava/vitezslav-hradil-boli-vas-pater-a-neni-za-tim-stres--1300355
 


SYNDROM ESEMESKOVÉHO KRKU:

https://www.novinky.cz/zena/zdravi/319256-svetem-se-siri-nebezpecny-syndrom-esemeskoveho-krku.html

 

ŠPATNÁ OBUV = BOLESTI KYČLÍ A PÁTEŘE 

https://www.novinky.cz/zena/zdravi/274068-spatna-obuv-muze-za-deformace-nohy-bolesti-kycli-i-krcni-patere.html

https://www.novinky.cz/zena/zdravi/269477-za-bolest-krcni-patere-i-hlavy-mohou-casto-vysoke-podpatky-ci-baleriny.html

 

Nová léčba vyhřezlé ploténky 

 https://clanky.edb.cz/clanek-190-unikatni-discogel-nahradi-operaci-vyhrezle-meziobratlove-plotenky


medunka.pvsp.cz/default.aspx

 

LICHOŘEŘIŠNICE - PŘÍRODNÍ POMOCNÍK NA STAFYLOKOKY, BAKTERIE

Pokud máte potíže ze stafylokoky či jinými bakteriemi, tak Vám může pomoci bylina  s názvem Lichořeřišnice - čaj, tinktura, kapky...

 

Překyselení organismu  

Dnešní doba doprovázená neustálým stresem, "pojídání" chemických léčiv, nekvalitními potravinami a tím následně hromadění toxické zátěže způsobuje nerovnováhu kyselin a zásad uvnitř našeho těla. Překyselený organismus je více náchylný k mnoha chorobám a onemocněním. Překyselený organismus podobně jako řada nemocí a zdravotních komplikací souvisí s naším životním stylem. Klíčovou roli přitom hraje jídelníček. Mezi kyselinotvorné potraviny, tedy takové, které zvyšují kyselost uvnitř organismu, patří především nadměrná konzumace : cukru – zejména ve formě sacharózy, masa, alkoholu. Svoji roli hraje také stres, napětí,  hněv nebo nedostatečné a nekvalitní dýchání.

Jak zjistit, že máte překyselený organismus: vlastní překyselení organismu zjistíte z moči pH papírky (koupíte v lékárně).  Optimální pH moči je od pH 6,8 - 7,4 (čili 7,0 - neutrální). Většina lidí má pH pod 6 a tím dochází k překyselení organismu. 

Co dělat v případě, že máte překyselený organismus?  Změnit jídelníček, méně se stresovat, více se pohybovat a relaxovat.

Do svého jídelníčku zařaďte  dostatek tzv. zásadotvorných potravin,  kam patří většina zeleniny, pšeničné klíčky, syrové mléko, luštěniny, jáhly, kroupy, pohanka. Odkaz na skvělou knihu  od Kurta Tepperweina:

https://www.prozdravi.cz/pryc-s-kyselosti-kurt-tepperwein-prof.html

www.hrabica.cz/cz/index.php

Pozn.: Knihy pana Hrabici si určitě přečtěte, jsou nejen velmi pěkně a srozumitelně napsané, ale v některých najdete odpovědi na příčiny různých nemocí.  Vždy je nutné hledat příčinu nemoci, ne řešit její důsledek.

Na jeho stránkách jsou i úryvky z jeho knih. A pokud budete mít možnost nenechte si ujít ani  přednášku. Nejbližší termíny a místa jeho přednášek najdete také na webových stránkách pana Hrabici. 

www.moje-pravdy.cz/

Pozn: Zuzka je úžasná bytost. Absolvovala jsem její seminář automatické kresby v březnu 2012, srpnu 2013.

Automatická kresba je způsob jak nahlédnout sám na sebe, své vztahy, rodinné systémy, zdraví a další důležité v našem životě.

Má mnoho možností, s její pomocí lze zachytit současný zdravotní stav člověka. Dokáže upozornit na nemoc ještě dříve, než propuknou její příznaky na těle. Každé chorobě nebo špatné funkci orgánů předchází energetická změna, kterou ještě nevnímáme a projeví se až za nějaký čas. Tyto změny právě automatická kresba dovede zachytit. Pomocí automatické kresby můžeme zjistit například poruchy čaker, aury, tělesných orgánů, energetického systému. Kresba umožňuje diagnostikovat různé vlivy, jejichž důsledky mají vliv na naše fyzické i psychické zdraví, např. různé energie, které člověk vytváří nevědomě svojí činností nebo myšlením.
Automatickou kresbu "zatím" využivám jen pro vlastní potřebu.
 

www.dornovametoda.com

www.smsystem.cz

www.csosteopatie.cz/home.html

www.karelhadek.eu

www.spinaltouch.cz/index.php?clanek=41

www.celostnimedicina.cz

www.duhovepoznani.cz

Pozn.: u paní Horákové jsem absolvovala reflexologii, ale zabývá se také etikoterapií

www.nobilis.cz

www.ulekare.cz