Telefon

+ 420 737 900 852

E-mail

petra.krivackova@seznam.cz

Otevírací doba

Po - Pá: odpolední hodiny, dle objednávek

Masáž obličeje a hlavy je velmi příjemná a hluboce uvolňující kosmetická masáž, která je jedním z nejúčinnějších prostředků v péči o pleť.

Masáž působí nejen na kůži a svaly, ale má vliv i na psychiku a nervovou soustavu. Působí rovněž jako prevence proti stárnutí a zlepšuje stav pleti. Masáž očního okolí vyhlazuje vrásky okolo očí, zmenšuje váčky a kruhy pod očima. Napomáhá rovněž vyplavování toxinů, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti a pružnosti pokožky.

Masáž má rovněž příznivý vliv na akné a zpevňuje svaly v okolí brady. Pomáhá také při bolestech hlavy. Kromě viditelných výhod pomáhá masáž obličeje relaxovat, snižuje stres a navodí celkovou pohodu.

 

 


Jak se masáž provádí?

Při této masáži se masíruje obličej i celá hlava (masáž „vlasů“) a dekolt. Jedná se o tlakovou masáž prsty. Při této technice se využívají konkrétní akupresurní body na hlavě a tváři.

 


Na co nezapomenout před masáží:

Před masáží je dobré odstranit make-up a mít čistou pleť. Vyjměte kontaktní čočky, pokuje je nosíte, aby nedošlo k poškození očí. Masáž obličeje pro vás není vhodná, pokud máte akutní rýmu či alergii nebo trpíte na silné akné.