Telefon

+ 420 737 900 852

E-mail

petra.krivackova@seznam.cz

Otevírací doba

Po - Pá: odpolední hodiny, dle objednávek

Rekondiční a regenerační masáž

Jedná se o základní formu masáže, používají se různé typy tření a hnětení. Slouží především k osvěžení, rychlejší svalové regeneraci a rychlému odstranění únavy. Její další význam je především preventivní, přispívá k lepší regeneraci svalů, brání zkracování svalů a zvyšuje jejich ohebnost.  Používá se hlavně na ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem.

  • Připraví svaly na aktivitu a námahu
  • Umožní cirkulaci, odstranění únavových látek
  • Soustřeďuje se na části těla nejvíce zatížené
  • Napomáhá doléčovat následky poranění a zkracuje dobu rekonvalescence
  • Napomáhá k odstranění svalových křečí
  • Odstraňuje pocity celkové ztuhlosti, únavu a pocity apatie k výkonu, koriguje bolesti v oblasti šíje a beder, odstraňuje  eventuální otoky dolních končetin.

Rekondiční a regenerační masáže se mohou provádět celkové s přiměřenou intenzitou, s ohledem k potřebám zákazníka a s možností zaměřit se na problematické partie.

Velmi časté jsou i částečné masáže konkrétních partií, které vyžadují péči, toto se nejvíce týká masáže zad a šíje. Bolesti zad a krční páteře jsou v současné době asi nejčastější. Samostatně se také  masírují i další části těla – ruce, nohy, hýždě, hrudník, břicho. Tyto partie lze vzájemně kombinovat podle potřeb a přání zákazníka.

 


Sportovní masáž

Sportovní masáž slouží pro sportovce, kterým pomohou při přípravě na výkon, nebo je zbaví únavy po něm.